Mūsu stāsts

Ikviens ir dzirdējis par Brazīliju. Jau vairāk nekā 10 gadus “Brazīlija" atrodas tepat Latvijā, netālu no Lidostas. Tā ir vieta, kur varam izbaudīt vasaru visu cauru gadu, vieta, kur prieku gūst lieli un mazi, profesionāli sportisti un savas pirmās ballītes gaviļnieki. 

Kopš savas atvēršanās 2009. gadā, “Brazīlija” ir bijis kvalitatīvākais un populārākais pludmales centrs Latvijā. Tā kā mēs gribējām saviem klientiem dot vēl vairāk labumus - nodrošinot vēl komfortablākus apstākļus un piedāvājot vēl vairāk laukumus, nolēmām izveidot pavisam jaunu "Brazīliju". Sadarbībā ar uzņēmumu "Ruukki" tika projektēts jauns sporta centrs Mārupes teritorijā un 2019. gada septembrī durvis vēra modernākais sporta centrs Eiropā - Ruukki pludmales centrs!

Mūsu panākumus raksturo arī jauniegūtais novērtējums - no 2022. gada janvāra esam ieguvuši nacionālās sportas bāzes statusu, kas apliecina, ka spējam nodrošināt piemērotus apstākļus starptautisku sacensību norisei, kā arī nodrošinām Latvijas sportistu sagatavošanos startiem olimpiskajās spēlēs, pasaules un Eiropas čempionātiem.

Mūsu pludmales sporta centrs nav tikai sporta zāle, tas ir dzīvesveids – veselīgs, aktīvs un azartisks! Centrs saviem apmeklētājiem piedāvā 6 smilšu laukumus iekštelpās un 7 pludmales laukumus āra stadionā. Laukumi paredzēti ne tikai pludmales volejbolam un tenisam, bet arī citiem smilšu sporta veidiem. Vasarā ir lieliska iespēja atveldzēties dīķī turpat blakus. Mūsu centrā ikviens interesents ir laipni gaidīts arī uz fizioterapijas un vingrošanas nodarbībām "VingroSev.lv" studijā, kurā darbojas sertificētu speciālistu komanda. Pēc kārtīgām sporta nodarbībām centra 2. stāvā ir iespēja nobaudīt garšīgus ēdienus un dzērienus. Tāpat piedāvājam sarīkot arī lieliskus korporatīvos pasākumus un ballītes, kā arī nosvinēt savu vai savas atvases dzimšanas dienu.

Ruukki pludmales centrs - tie ir viskomfortablākie 2600 m2 Jūsu izklaidei!

Baudi vasaru visu cauru gadu pie mums!


 

Darba laiks ar iepriekšēju rezervāciju:
Katru dienu no plkst. 8.00 līdz 23.00
"Lavandas", Mārupes novads, Mārupe, Latvija - LV-2167

Zvaniet un jautājiet +371 254 000 00