Telpas

Ruukki pludmales centrs ir Eiropā modernākais izklaides un sporta centrs ar 6 iekštelpu pludmales laukumiem, kurus iespējams pielāgot dažādiem pludmales sporta veidiem un pasākumiem. Pludmales laukumi ir īpaši piemēroti pludmales volejbolam, pludmales tenisam un pludmales futbolam. Apmeklētāju ērtībai piedāvājam izmantot ģērbtuves ar dušām un slēdzamiem skapīšiem. Vasarā aicinām izmantot āra stadionu ar 8 pludmales laukumiem, skatītāju tribīnēm, nojumi un āra kafejnīcu.

  • Kopējā iekštelpu platība 2605m2. Ietilpība 1000+ cilvēki.

Pasākumiem piedāvājam izmantot telpās esošo inventāru – galdus un krēslus, dekoratīvās palmas, mucas, TV ekrānus, Nintendo Wii, galda tenisu un galda futbolu.

Pludmales laukumi
Ziemas sezonā pieejami 6 iekštelpu pludmales laukumi, vasaras sezonā papildus 8 āra pludmales laukumi. Laukumi ir pielāgojami dažādiem pludmales sporta veidiem, populārākie ir pludmales volejbols, pludmales teniss un pludmales futbols, kā arī pasākumiem.

  • Visus sešus iekštelpu laukumus iespējams apvienot, iegūstot ap 1922 m2 lielu pludmales laukumu, kuru iespējams izmantot izklaides pasākumiem kā skatuves, deju vai spēļu zonu. Smiltīs iespējams ieklāt cieto grīdu, uz tās izvietojot skatuvi, galdiņus vai atpūtas zonas. 

Multifunkcionālā zāle
Multifunkcionālo zāli piedāvājam izmantot gan biznesa pasākumiem, gan arī kā deju vai vingrošanas zāli.
Kopējā platība 96,2 m2.

Vasaras stadions
Vasaras sezonā Ruukki pludmales centrā pieejams plašs āra stadions ar 8 pludmales laukumiem, plašu zālāja teritoriju un āra kafejnīcu. Vasaras stadions ir piemērota vieta kur organizēt lielākus vai mazākus pasākumus – sporta spēles, turnīrus, mini festivālus, čempionātus u.tml.

Par telpu nomu pasākumiem lūdzam sazināties:

☎ +371 27858720 (Lūdzam zvanīt darba dienās plkst. 9:00-17:00)
📩 inita@brazil.lv

Darba laiks ar iepriekšēju rezervāciju:
Katru dienu no plkst. 8.00 līdz 23.00
"Lavandas", Mārupes novads, Mārupe, Latvija - LV-2167

Zvaniet un jautājiet +371 254 000 00