Pludmales volejbola akadēmija

Pludmales volejbola Akadēmija “Brazīlija” savu darbību uzsāka  2009.gadā ar vienu grupu, kuru veidoja 7 pludmales volejbola entuziasti un treneris – daudzkārtējais Latvijas čempions pludmales volejbolā , Andris Krūmiņš, jeb kā visi viņu pazīstam  - Krūms.  Likumsakarīgi, ka pirmā pludmales volejbola skola Latvijā veidojusies un guvusi  ievērību pašā pirmajā  Latvijas pludmales volejbola hallē – “Brazīlija”, kas tika uzcelta šajā pašā gadā. Līdz ar jaunās “RUUKKI” pludmales sporta halles būvniecību, arī  Pludmales volejbola akadēmijas mājvieta ir mainījusies, piedāvājot audzēkņiem trenēties modernākās telpās un augstākos komforta apstākļos.

  • Treneri

Akadēmijas darbība ir balstīta uz profesionāliem, uzticamiem treneriem. Treneru sastāvu veido sporta pedagogi ar profesionālo  izglītību, kā arī pludmales volejbolisti, kuri apvieno trenera darbu ar profesionāla sportista karjeru. Iepriekšējos gados treneru sastāvā redzējām gan Eiropas čempioni  Inesi Jursoni, Edgaru Toču, Zandu Bautri, Aigaru Birzuli, bet šosezon  treniņu grupas vada viens no retajiem Latvijas pludmales volejbola A kategorijas treneriem Pēteris Plūme un citi  B kategorijas treneri.

  • Pieejamība

Pludmales volejbola akadēmijā apmācības sieviešu, vīriešu un bērnu grupām norisinās 6 dažādos līmeņos. Tas nozīmē, ka pilnīgi ikviens, neatkarīgi no sava sagatavotības līmeņa un vecuma, var pieteikties nodarbībām Akadēmijā. Pirmajā nodarbībā treneris novērtēs Tavas zināšanas un fizisko sagatavotību un piedāvās pievienoties atbilstoša līmeņa rīta, dienas vai vakara grupai. Pieteikšanās treniņiem ir individuāla, Tev nav nepieciešams meklēt partneri, Pludmales volejbola Akadēmija Tev nodrošinās tāda paša vai līdzīga līmeņa grupas biedrus.

Cenas par mēneša abonamentu atškiras atkarībā no attiecīgās grupas treniņu  biežuma un laikiem, kuros tie norisināsies.

  • Treniņu programma

Pludmales volejbola Akadēmijas  treniņu programmu 12 mēnešu periodam izstrādā A kategorijas treneris Pēteris Plūme, katram mēnesim izvirzot savu prioritāti, piemēram “servju mēnesis” septembrī un “aizsardzības mēnesis”  oktobrī.  Ievērojot norādes, pārējie treneri  tālāk jau plāno darbu savām grupām individuāli, paredzot savai grupai daudzveidīgas  nodarbības, izmantojot dažāda veida palīginventāru, daudzveidībai tiek ieplānoti arī regulāri treniņi ar citu grupu  treneriem.

Treniņu programma tiek piemērota audzēkņu pieredzei. Iesācēju grupas nodarbībās lielākais akcents tiek likts uz tehniku, mazāks uzsvars uz fizisko sagatavotību un spēles izpildījumu, ļaujot iesācējam pakāpeniski uzlabot savu fizisko formu. Augstāka līmeņa grupās proporcija pakāpeniski mainās un aizvien lielāks akcents tiek likts uz fiziskās  izturības treniņiem, izspēlēm  un uz spēles taktikas plānošanu.

Kā iesācējiem, tā arī amatieriem Akadēmijā iespējams iegūt arī pirmo sacensību pieredzi, piedaloties “King of the beach”  formāta sacensībās, kas tiek rīkotas reizi mēnesī.

Pavasara, rudens un ziemas sezonā nodarbības norisinas RUUKKI pludmales centra iekštelpās, vasaras sezonā  – āra stadionā, nostiprinot saspēles elementus, kas vairāk piemēroti āra apstākļiem. Vasarā lielāka uzmanība tiek pievērsta izspēļu uzdevumiem un spēles taktikas plānošanai.

 

Darba laiks ar iepriekšēju rezervāciju:
Katru dienu no plkst. 8.00 līdz 23.00
"Lavandas", Mārupes novads, Mārupe, Latvija - LV-2167

Zvaniet un jautājiet +371 254 000 00