Pludmales teniss

Pludmales teniss ir viens no perspektīvākajiem pludmales sporta veidiem, kas guvis popularitāti daudzās pasaules valstīs. Tas ir aktīvs brīvā laika pavadīšanas veids, kas palīdz trenēt augumu, iegūt pievilcīgu iedegumu un atbrīvot prātu no ikdienas rūpēm. Arī Latvijā pludmales tenisa popularitāte pēdējos gados ir strauji augusi.

Piedāvājam Tev labāk iepazīt šo sporta veidu caur faktiem:
Pludmales teniss radies Itālijā 70-tajos gados, un mūsdienās šajā valstī pēc popularitātes tas ierindojas 2. vietā. Itālijas piekrastē ierīkoti vairāk nekā 1600 pludmales tenisa laukumi. Pasaulē pludmales tenisa popularitāte sāka augt ap 2000. gadu, taču šobrīd tas oficiāli tiek spēlēts jau 53 valstīs. Tas ir viens no populārākajiem sporta veidiem Itālijā, Brazīlijā un Argentīnā. Pludmales tenisu var spēlēt jebkurā vecumā, daudzi sportisti to iecienījuši pēc aktīvo sporta gaitu izbeigšanas. Spēles tehnika ir viegli un ātri apgūstama, pilnvērtīgi iespējams iekļauties komandas spēlē pat tad, ja spēlēsi to pirmo reizi. Pludmales tenisu iecienījuši arī Marija Šarapova, Serēna Viljamsa, Viktorija Azarenka, Rafaels Nadals un arī citas lielā tenisa zvaigznes.

Ieinteresējām? Tad tik atliek nākt un izmēģināt pludmales tenisa spēli praksē! Kā?
Vienkārši iznomā laukumu Ruukki pludmales centrā un nāc spēlēt pludmales tenisu kopā ar draugiem. Laukuma cenā ietilpst inventārs. Administrators īsumā pastāstīs spēles noteikumus un atbilstoši sagatavos laukumu. 
Rezervē laukumu, zvanot pa tālr.: ☎ +371 25 400 000

Darba laiks ar iepriekšēju rezervāciju:
Katru dienu no plkst. 8.00 līdz 23.00
"Lavandas", Mārupes novads, Mārupe, Latvija - LV-2167

Zvaniet un jautājiet +371 254 000 00